PRZEWODNICY UIAGM - IVBV

PRZEWODNICY UIAGM - IVBV

Nasze programy górskie realizujemy w ścisłej współpracy z grupą profesjonalnych przewodników górskich posiadających międzynarodową licencją UIAGM, upoważniającą do wykonywania zawodu przewodnika górskiego we wszystkich górach świata.

Obszary działania przewodnika UIAGM - IVBV

Aktywności górskie – wspinaczka, alpinizm i wycieczki górskie oraz kanioning. Sporty zimowe z wykorzystaniem sprzętu (turystyka górska z jazdą poza stokami na nartach i snowboardzie). Kursy edukacyjne z praktycznym wykorzystaniem technik wspinaczkowych i linowych (prace wysokościowe).

Dlaczego warto korzystać z usług przewodnika?

Jak, gdzie i z kim iść w góry? To najczęstsze pytania, które miłośnicy zdobywania szczytów stawiają sobie przed urlopem. Przewodnicy górscy działają według światowych standardów i proponują realizację mniej lub bardziej ekstremalnych marzeń. W górach niejednokrotnie trzeba zmierzyć się z ekspozycją i stawić czoła niebezpieczeństwom – z przewodnikiem zrobisz to bezpiecznie. Działamy w oparciu o doświadczenia wielu pokoleń przewodników alpejskich kultywując ich tradycje i etykę. Stosujemy sprawdzone w działaniu metody, poparte wynikami badań i eksperymentów naukowych. Używamy najnowocześniejszego sprzętu, uczymy posługiwania się nim i oferujemy doradztwo przy jego zakupie. Jesteśmy specjalistami od realizowania górskich marzeń zakończonych szczęśliwym powrotem w doliny.

Włoskie Podróże